Onderwijzend Ondersteunend Personeel (OOP)

Afkorting Voornaam Achternaam Functie E-mailadres
AZ Jamila Azdoud Pedagogisch medewerker J.Azdoud@dehbm.nl
BL Arvid Blijleven Sr. Medewerker Facilitaire Dienst A.Blijleven@dehbm.nl
CH Femke Christiaanse Zorgcoördinator F.Christiaanse@dehbm.nl
EM Mario Echtermeijer Medewerker Facilitaire Dienst, TOA M.Echtermeijer@dehbm.nl
MI Sabrina el Mahdadi Pedagogisch medewerker S.elMahdadi@dehbm.nl
JA Lionel Jacobs Kantine medewerker L.Jacobs@dehbm.nl
MD Annelies Maddox Trajectbegeleiding, Dyslexie coördinator, RT A.Maddox@dehbm.nl
ONE Saskia Nederlof RT, Trajectbegeleiding S.Nederlof@dehbm.nl
ES Carla van Esch Hoofd Administratie C.vanEsch@dehbm.nl
ZW Noortje Zwart Verzuim Administratie N.Zwart@dehbm.nl
Haemstede-Barger-Mavo-HBM-middelbare-school-Heemstede-administratie-aan-het-werk
Wist je dat…
…bekende Nederlanders als Gaston Starreveld en Jeroen van der Boom ook op de HBM zaten?