Onderwijzend Ondersteunend Personeel (OOP)

Afkorting Naam Functie E-mailadres
AZ J. Azdoud Pedagogisch medewerker J.Azdoud@dehbm.nl
AB A. van Baal Pedagogisch medewerker A.vanBaal@dehbm.nl
BL A. Blijleven Sr. Medewerker Facilitaire Dienst A.Blijleven@dehbm.nl
MB M. Boerop Klassenassistent m.boerop@dehbm.nl
CH F. Christiaanse Zorgcoördinator F.Christiaanse@dehbm.nl
ES C. van Esch Hoofd Administratie C.vanEsch@dehbm.nl
RH R. de Haan Medewerker Administratie R.deHaan@dehbm.nl
LI S. van der Linden Trajectbegeleiding, Decaan S.vanderLinden@dehbm.nl
MD A. Maddox Trajectbegeleiding, Dyslexie coördinator, RT A.Maddox@dehbm.nl
ME L. van der Meer Decaan L.vanderMeer@dehbm.nl
SN S. Nederhof RT, Trajectbegeleiding S.Nederlof@dehbm.nl
MN M. Nieuwenhuizen Klassenassistent M.Nieuwenhuizen@dehbm.nl
IP I. Pekel Kantinebeheerder I.Pekel@dehbm.nl
ZW N. Zwart Verzuim Administratie N.Zwart@dehbm.nl
Haemstede-Barger-Mavo-HBM-middelbare-school-Heemstede-administratie-aan-het-werk
Wist je dat…
…bekende Nederlanders als Gaston Starreveld en Jeroen van der Boom ook op de HBM zaten?