Docenten van HBM

Afkorting Naam Vak E-mail
BO S. Boschma Docent Maatschappijleer, Wiskunde S.Boschma@dehbm.nl
FE D. Ferwerda Docent Nederlands D.Ferwerda@dehbm.nl
GI R. van Gink Docent Aardrijkskunde R.vanGink@dehbm.nl
GW E. de Greeuw Docent CKV, Textiele werkvormen en Kunstplein E.deGreeuw@dehbm.nl
GR M. Groen Docent Economie, Businessclass M.Groen@dehbm.nl
HA J. Hahn Docent Engels, Kunstplein J.Hahn@dehbm.nl
MH M. Helgers Docent Engels, Dyslexiecoach M.Helgers@dehbm.nl
JN S. Jonker Docent Economie, Bussinesclass S.Jonker@dehbm.nl
JZ S. Jouzy Docent Geschiedenis, Examensecretaris S.Jouzy@dehbm.nl
KE E. Kerkstra Docent Levensbeschouwing, Decaan E.Kerkstra@dehbm.nl
KH Z. Khalfi Docent Nederlands Z.Khalfi@dehbm.nl
KO C. Kort Docent Biologie C.Kort@dehbm.nl
LA R. Lange Docent Wiskunde R.Lange@dehbm.nl
LE B. van leersum Docent Economie, Wiskunde B.vanleersum@dehbm.nl
LI S. van der Linden Docent Engels S.vanderLinden@dehbm.nl
ME L. van der Meer Docent Lichamelijke opvoeding L.vanderMeer@dehbm.nl
OM H. Notenboom Docent Lichamelijke opvoeding, Teamleider H.Notenboom@dehbm.nl
OZ B. Ozcay Docent Biologie B.Ozcay@dehbm.nl
PA J. Pabst Docent Natuurkunde J.Pabst@dehbm.nl
RM E. van Rossum Docent Nederlands, Kunstplein E.vanRossum@dehbm.nl
SU Y. Schuffelen Docent Duits, Dyslexiecoach Y.Schuffelen@dehbm.nl
TS T. Sombroek Docent Wiskunde, Scheikunde T.Sombroek@dehbm.nl
SR C. van Spronsen Docent Aardrijkskunde C.vanSpronsen@dehbm.nl
VE I. van Veen Docent Geschiedenis, Aardrijkskunde, Opleider werkplekleren I.vanVeen@dehbm.nl
JW J. van der Weijden Docent Geschiedenis, Assistent Teamleider J.vanderWeijden@dehbm.nl
WF P. van der Werff Docent Nederlands P.vanderWerff@dehbm.nl
RW R. de Wit Docent Lichamelijke opvoeding R.deWit@dehbm.nl
WS M. Wouters – Glijnis Docent Nederlands M.Wouters-Glijnis@dehbm.nl
Wist je dat…
…het schoolplein A&B Poelplein heet? Vernoemd naar mevrouw Anneke de Poel, een lerares geschiedenis die jarenlang les gegeven heeft en haar man Bob die helaas veel te vroeg is overleden en ook op de HBM werkte.