Docenten van HBM

Afkorting Naam Vak E-mail
BO S. Boschma Docent Maatschappijleer, Wiskunde S.Boschma@dehbm.nl
FE D. Ferwerda Docent Nederlands D.Ferwerda@dehbm.nl
GE F. Geldermans Docent Nederlands F.Geldermans@dehbm.nl

 

GW E. de Greeuw Docent CKV, Textiele werkvormen en Kunstplein E.deGreeuw@dehbm.nl
GR M. Groen Docent Economie, Businessclass M.Groen@dehbm.nl
HA J. Hahn Docent Engels, Kunstplein J.Hahn@dehbm.nl
JN S. Jonker Docent Economie, Businessclass S.Jonker@dehbm.nl
JZ S. Jouzy Docent Geschiedenis, Examensecretaris S.Jouzy@dehbm.nl
KE E. Kerkstra Docent Levensbeschouwing, Decaan E.Kerkstra@dehbm.nl
LA R. Lange Docent Wiskunde R.Lange@dehbm.nl
LE B. van Leersum Docent Economie, Wiskunde B.vanLeersum@dehbm.nl
LI S. van der Linden Docent Engels S.vanderLinden@dehbm.nl
MA S. Maij Docent Engels S.Maij@dehbm.nl

 

ME L. van der Meer Docent Lichamelijke Opvoeding L.vanderMeer@dehbm.nl
OM H. Notenboom Docent Lichamelijke Opvoeding, Teamleider H.Notenboom@dehbm.nl
OZ B. Özçay Docent Biologie B.Ozcay@dehbm.nl
PA J. Pabst Docent Natuurkunde J.Pabst@dehbm.nl
SU Y. Schuffelen Docent Duits, Dyslexiecoach Y.Schuffelen@dehbm.nl
SC L. Schuffelen Docent Biologie L.Schuffelen@dehbm.nl

 

TS T. Sombroek Docent Wiskunde, Scheikunde T.Sombroek@dehbm.nl
SR C. van Spronsen Docent Aardrijkskunde C.vanSpronsen@dehbm.nl
VE I. van Veen Docent Geschiedenis, Aardrijkskunde, Opleider werkplekleren I.vanVeen@dehbm.nl
JW J. van der Weijden Docent Geschiedenis, Assistent Teamleider J.vanderWeijden@dehbm.nl
RW R. de Wit Docent Lichamelijke Opvoeding R.deWit@dehbm.nl
WS M. Wouters – Glijnis Docent Nederlands M.Wouters-Glijnis@dehbm.nl
YO G. Younes Docent Engels G.Younes@dehbm.nl

 

Wist je dat…
…het schoolplein A&B Poelplein heet? Vernoemd naar mevrouw Anneke de Poel, een lerares geschiedenis die jarenlang les gegeven heeft en haar man Bob die helaas veel te vroeg is overleden en ook op de HBM werkte.